середа, 31 липня 2019 р.

№3 липень 2019 р.

Попередній номер                                                                                   Наступнийй номер
с. 1 2 3 4
PDF для скачування



ОЧИЩЕННЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
 №3 липень 2019 р.  Михайло Салівон
При мовчазному спогляданні депутатів міськради, які спочатку схвалили рішення про фінансування відповідної цільової Програми у 900 тисяч гривень. На бюджетній сесії у грудні 2018 року вони ж ледве затвердили 100 тис. грн. І тих міські чиновники не бажають виділяти переможцям конкурсу. Як бачимо з таблиці та пропозицій громадськості,– хто щоденно працює з виборцями, той найближчий до перемоги. с.1

вівторок, 30 липня 2019 р.

ОЧИЩЕННЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ - № 3 липень 2019

Судячи по тому, який супротив чинили органи влади зверху, дострокові вибори Президента і Парламенту все ж відбулися. Коли журналісти запитали Президента В. Зеленського під час зустрічі після перемоги партії «Слуга народу» на виборах до Парламенту, як швидко почнеться очищення знизу, себто, коли стануть можливими перевибори в місцевих радах, він відповів: «Невдовзі, як запрацює новий склад Верховної Ради».Як відомо з повідомлень ЦВК, партія «Слуга народу» вже набрала понад 250 депутатських місць (за списками і мажори-тарниками), що досить для прийняття таких рішень. Місцеві депутати, як і колишня більшість у Верховній Раді, теж настільки підірвали свій авторитет серед виборців, що тільки 2 із 42 депутатів Білоцерківської міськради (Дашкевич М.В. (Самопоміч) і Кошель В.О. (Свобода) осмілились виставити свої кандидатури на парламентських виборах. Не дивно, що вони не перемогли. Найбільше набрали голосів не місцеві депутати, а представники громадськості (див. таблицю на стор. 1). Навіть такий досвідчений депутат ВР, як Хвича Мепарішвілі, котрий спочатку був серед прохідних, посів лише 5 місце. Здала свої позиції і місцева організація ВО «Батьківщина». Тут теж не знайшлося сміливця виставити свою кандидатуру. Довелося запрошувати іногороднього– Браславського Р.Г. 

понеділок, 1 липня 2019 р.

№ 2 липень 2019 р.

Попередній номер                                                                               Наступнийй номер

с. 1 2 3 4 5 6 7 8
PDF для скачування


ПРИСКОРИТИ «ОЧИЩЕННЯ ЗНИЗУ» - № 2 липень 2019

Як переконався читач, цей спецвипуск приурочений виборчому процесу, котрий продовжується після достроково вимушеної зміни президента. Новий, а саме В. Зеленський, на вимогу більшості виборців, що за нього проголосували, по праву здійснює реорганізаційні заходи з переобрання депутатського корпусу, починаючи з Верховної Ради, щоб швидше і в повну силу розпочати оновлення (точніше, очищення) від старих провладних структур, котрі заважають руху вперед. Це помітно по тому супротиву, котрий чинять керівники різних рівнів адміністрацій, голо-ви міських та районних рад, місцеві чиновники. Одним словом, знизу, починаючи з маленького села чи містечка, очікують дієвого очищення влади, щоб кожна проста людина, висловлюючись словами нового Президента, мала кращий настрій, частіше посміхалась, ніж плакала. Це підтверджує виборчий процес і ситуація, що склалася як під час висунення кандидатів у депутати до Верховної Ради,так і при їх участі у цьому процесі. «Гречкосіїв» не набагато зменшилося. Просто змінилися форми і методи «посіву», а посівальники стали обережнішими.А яка при цьому позиція реальної влади на місцях? Вона робить вигляд, що не помічає порушення навіть чинного виборчого законодавства, обіцяючи реагувати належним чином після прийняття нового виборчого Кодексу.

пʼятниця, 1 лютого 2019 р.

СОЦІАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ У БІЛІЙ ЦЕРКВІ: КОНСПЕКТ ВИГОД І ПЛАН ДІЙ

 «Що обіцяли депутати виборцям, коли йшли на вибори? Мабуть, у першу чергу, вирішення
соціальних проблем територіальної громади.
Не знаю, чи вдалося їм виконати свої обіцянки, але зараз у них з’являється реальна можливість
це зробити. Адже механізм соціального замовлення дозволяє владі разом із людьми виявити
соціальні проблеми, оцінити їх пріоритетність і успішно вирішувати спільно з громадськими
організаціями за рахунок бюджетних та інших коштів через укладення соціальних контрактів
на конкурсній основі.
Така комплексна технологія виправдала себе в багатьох українських містах, не кажучи вже
про закордоння. Наприклад, в Одесі соціальне замовлення чітко працює вже 18 років. При цьому
до 9,5 мільйонів виділених бюджетних гривень громадські організації – виконавці замовлення
додатково залучили ще 30,5 млн.
Ми готові допомогти впровадити цю технологію у Білій Церкві».
Доклодніше

«ПІДЛАБУЗНИЦТВО» ЧИ «ПОДХАЛИМАЖ» (чи хто махає Конституцією) - № 1 лютий 2019

Традиційно, редактори багатьох газет ведуть свою колонку.
Враховуючи те, що газета «КОПЕЙКА» була зареєстрована з мовою недружньої для нас Росії, то я в розгубленості, якою мовою мені вести свою колонку, присвячену «подхалимам». У словнику української мови (Академічний тлумачний словник, 1970-1980, том 6, 1975, стор. 446) викладені тлумачення цього слова, виходячи із його властивостей за значенням: підлабузницький, де йдеться про поведінку, вчинки підлабузника. Зокрема, зазначається: «Потакування начальству, підлабузництво, ябедництво вважалися найважнішими пороками, і всякий, хто припускався подібних провин, ризикував назавжди позбутися захисту товариства (Спиридон Добровольський, Олов’яні солдатики, 1961, 82). Як людині з великим життєвим досвідом, мені неприємно стикатися з подібними фактами в сучасних ЗМІ, і особливо в місцевій пресі, зокрема в газеті «Нова Копійка», яку редагує Леся Поліщук. Ознайомившись зі змістом деяких колонок, не можна не помітити її схильність до фактів «подхалимажа – підлабузництва. На мій погляд, у чому проявляється підлабузництво? У #2 (1145) від 16 січня 2019 року автор колонки стала на захист міського голови Г.Дикого настільки, що наче НАБУ є ворогом #1 не тільки для нього, а і для кожного із нас – людей чесних і порядних.

№ 1 лютий 2019 р.

Попередній номер                                                              Наступнийй номер

с. 1 2 3 4 5 6 7 8